Zarządzanie Firmą

 

category/zarzadzanie-firma/

Zostań liderem w swoim zespole
Styczeń 4, 2016 – Możliwość komentowania Zostań liderem w swoim zespole została wyłączona – Zarządzanie firmą
W dzisiejszym świecie żyjemy w ciągłym pośpiechu. Szczególnie widoczne jest to w obrocie gospodarczym. Poszczególne firmy rywalizują ze sobą, a ilość zleceń jakie przyjmują często zbliżona jest do granic możliwości realizacji. W takiej sytuacji konieczne jest dobre zarządzanie pracownikami.

Czym jest zarządzanie?

Według definicji jest to zestaw działań, obejmujących organizowanie, planowanie i podejmowanie decyzji oraz przewodzenie i kontrolowanie ludzi w obrębie jednostki organizacyjnej. W rezultacie chcemy osiągnąć wyznaczone cele w sposób sprawny i efektywny. Zachodzące w firmie procesy okazują się skuteczniejsze, gdy są wspierane przez systemy CRM.

 

Rozwiązanie oferuje możliwość usprawnienia działań w firmie na kilku płaszczyznach:

→ komunikacyjnej – kontakt z klientami, pozyskiwanie ich oraz utrzymanie, komunikacja wewnątrz firmy,

→ operacyjnej – sprawy organizacyjne, gromadzenie informacji, wymiana danych pomiędzy pracownikami,

→ analitycznej – filtrowanie, wyszukiwanie oraz sortowanie informacji, analiza pracy pracowników, wysunięcie wniosków na podstawie wyników,

→ sprzedażowej i usługowej – podjęcie działań sprzedażowych i marketingowych, prowadzenie negocjacji i dokonywanie transakcji z klientami.

Ekran interaktywny prezentujący podstawowe umiejętności menedżera, niezbędne do zarządzania i kierowania firmą. Wykorzystany może zostać przy omawianiu elementów zarządzania, umiejętności menedżera.

Polecamy:  https://znany-ksiegowy.pl/lubelskie

Może Ci się również spodoba