Sprzęt medyczny w sklepach internetowych w Polsce

Nasz Sklep Medyczny powstał w 1991 roku i prowadzi handel aparatury medycznej. Mamy w swojej ofercie duży wybór produktów medycznych przeznaczonych do kliniki czy osób prywatnych. Nasze wyroby produkowane są z dobrej jakości materiałów posiadające długi gwarancje i wszelkie atesty i certyfikaty. Polecamy: http://www.euro-medical.pl/

Naszą misją jest wspomaganie tych, którzy pomagają, dlatego sprzedajemy sprzęt rehabilitacyjny. Szeroki asortyment wyrobów do kompleksowego wyposażenia szpitali oraz  prywatnych gabinetów, Spa, do ratownictwa medycznego, a także sprzęt do użytku domowego, stosowany m.in. podczas opieki nad chorym. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt medyczny niezbędny do wykonywania leczenia i operacji z zakresu wszystkich dziedzin medycyny.

Sprawdź naszą stronę internetową oraz zapoznaj się z cenami wyrobów i aparatury szpitalnej. Zaopatrujemy wiele szpitali na terenie kraju. Rozwijamy też eksport za granicę od 7 lat. Nasze wyroby ratują życie pacjentom w wielu placówkach medycznych. Sprawdź nasze towary.


Atrakcyjne ceny sprzętu medycznego – Zobacz naszą stronę internetową : http://www.salamed.pl/produkty/aparaty-ekg/

Dzięki różnorodności naszych sprzedawanych urządzeń każdy klient znajdzie coś dla siebie. W naszym asortymencie znajdują się też wózki inwalidzkie dziecięce, standardowe, elektryczne i wózki bardzo wytrzymałe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną www. Kupując wyroby u nas w salonie otrzymasz 24 miesiące gwarancji. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dysponując bardzo sprawną siecią dystrybucyjną oraz sprzedażową, firma Euro-Medical może wciąż rozwijać się jako producent asortymentu medycznego. Codzienną pracę opieramy na długiej tradycji, która od początku pozwala naszej firmie stale poszerzać swoje horyzonty. Euro-Medical w Bielsku-Białej jest obytym producentem a także dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, aparatury medycznej oraz innych wyrobów medycznych. Jako samodzielny podmiot gospodarczy istniejemy od 2000 roku i cały czas poszerzamy swoją działalność w sekcji medycznej. Przedsiębiorstwo Euro-Medical narodziła się w 2000 roku, z misji zaproponowania polskim klientom najlepszej klasy sprzętu oraz aparatury medycznej.

Oferujemy aparaturę medyczną:

– Aparaty EKG i kardiomonitory

– Holtery i ssaki medyczne

– Wózki do przewożenia chorych oraz wózki reanimacyjne

– Meble medyczne i szafki przyłóżkowe

Może Ci się również spodoba