Księgowość spółek – Zobacz żebyś nie żałował – Zaufaj profesjonalistom.

Księgowość spółek – Zobacz żebyś nie żałował – Powierz się profesjonalistom.

Oferujemyprofesjonalną księgowość spółki z o.o., w zakresie której przeprowadzamydziałania związane z założeniem a takżeprowadzeniem ksiąg handlowych, rozwiązywaniem kwestii podatkowych, doradztwem księgowym jak też podatkowym, przygotowywaniem dokumentacji i deklaracji podatkowych i wiele innych. Księgowość prowadzona w sposób fachowyorazrzetelny to doskonały wybór, który pozwoliklientowi mieć pod kontrolą finanse własnego przedsiębiorstwa. Zobacz: https://znany-ksiegowy.pl/pomorskie

Nasze usługi księgowe dla firmdostępne są w 3pakietach – SMART, STANDARD, PREMIUM. Dzięki temu księgowość dla spółek zawsze jest odpowiednioskrojona do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktu – gdy poznamy Państwa oczekiwania, dobierzemywariant, który najlepiej je spełni. Dzięki temu możesz liczyć na księgowość firmy utrzymaną na doskonałym poziomie.


Na księgowość spółki z o.o. składają się te oto usługi oraz czynności:

Analiza umowy /statutu spółki przy jej otworzeniu,

Doradztwo przy otwieraniu spółki z o.o. (w tym, w szczególności podatkowe oraz rachunkowe),

Prowadzenie ksiąg handlowych spółek z o.o.,

Prowadzenie ewidencji środków trwałych a także wartości niematerialnych i prawnych,

Obsługa płacowa orazZakład Ubezpieczeń Społecznych (aktualna obsługa pracownicza),

Sporządzanie deklaracji podatkowych, między innymi VAT, PIT, ZUS, VAT JPK,

Sprawozdawczość do urzędu statystycznego GUS oraz banków a takżeinnychinstytucji,

Przygotowywanierocznychsprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków oraz strat, dodatkowe informacje i objaśnienia, zestawienie zmian w kapitale własnym, rachunek przepływów pieniężnych).

OferujemytrzyPakiety usług księgowych. Dodatkowe informacje o wariantach dostępne są na stronie BIURO RACHUNKOWE.

Świadczymy usługi księgowe i doradcze z zakresuaktualnej obsługi księgowej spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. 

Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością  możnaotworzyć od razu przy minimalnym kapitale zakładowym wynoszącym 5 tys. zł, jednak przed zawarciem umowy spółki powinniśmy przeanalizować kilka sprawa. Są to między innymi następującezagadnienia: Spisać umowę spółki z o.o. w modelu S 24 przez Internet czy wybrać się do notariusza? Czy jako wspólnik spółki z o.o. będę zobowiązany do opłacenia ZUS? Kiedy zgłosić spółkę do VAT? Jaki podatek dochodowy zapłacę? Jak wyliczyćefektywność działalności? Te jaksporo innych zagadnieńprzybliży Ci nasz Zespół księgowy.

Może Ci się również spodoba